Observator » Ştiri sociale » Mai mulţi copii de la centrul Sfântul Nicolae au intrat în sevraj pentru că nu au primit tratamentul!

Mai mulţi copii de la centrul Sfântul Nicolae au intrat în sevraj pentru că nu au primit tratamentul!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 08.07.2016, 13:11 | Modificat la 16.07.2017, 02:05

Scandalul de la Centrul Sfânta Maria, unde mai mulţi medici şi angajaţi sunt acuzaţi că sedau minorele ca să stea liniştite, ia o nouă turnură. Mai mulţi copii de la centrul Sfântul Nicolae au intrat în sevraj după ce nu şi-au mai primit tratamentul.

Scandalul de la Centrul Sfânta Maria, unde mai mulţi medici şi angajaţi sunt acuzaţi că sedau minorele ca să stea liniştite, ia o nouă turnură. Mai mulţi copii de la centrul Sfântul Nicolae au intrat în sevraj după ce nu şi-au mai primit tratamentul.