Observator » Ştiri sociale » Mama siamezelor a vorbit pentru prima data, jurnalistilor

Mama siamezelor a vorbit pentru prima data, jurnalistilor

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 30.12.2011, 16:11 | Modificat la 05.01.2019, 23:50

Mama celor doua fetite siameze care au venit pe lume in a doua zi de Craciun este cu sufletul alaturi de ele. De cand le-a dat viata, se roaga cu lacrimi fierbinti ca medicii sa faca o minune pentru cei doi ingeri cu nume sfinte: Andreea si Stefania. Pana acum, femeia nu s-a putut ridica din pat sa mearga sa le vada.

Mama celor doua fetite siameze care au venit pe lume in a doua zi de Craciun este cu sufletul alaturi de ele. De cand le-a dat viata, se roaga cu lacrimi fierbinti ca medicii sa faca o minune pentru cei doi ingeri cu nume sfinte: Andreea si Stefania. Pana acum, femeia nu s-a putut ridica din pat sa mearga sa le vada.