Observator » Ştiri sociale » Meteorologii au prelungit codul galben de polei

Meteorologii au prelungit codul galben de polei

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 06.01.2016, 13:08 | Modificat la 06.01.2016, 13:20

Meteorologii au prelungit codul galben de polei pentru încă o oră în mai multe judeţe din sudul ţării plus Capitala. Azi noapte în Bucureşti au fost -14 grade Celsius.

Meteorologii au prelungit codul galben de polei pentru încă o oră în mai multe judeţe din sudul ţării plus Capitala. Azi noapte în Bucureşti au fost -14 grade Celsius.