Observator » Ştiri sociale » Monoxidul de carbon, principala cauză pentru deceselor din clubul Colectiv

Monoxidul de carbon, principala cauză pentru deceselor din clubul Colectiv

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 02.11.2015, 16:12 | Modificat la 02.11.2015, 16:39

Intoxicaţie cu monoxid de carbon. E principala cauză a deceselor din clubul Colectiv. O arată primele rezultate ale autopsiilor. Astăzi, la IML, au mers familiile celor care au murit vineri şi urmează să sosească şi rudele celor care au murit ulterior, în spital.

Intoxicaţie cu monoxid de carbon. E principala cauză a deceselor din clubul Colectiv. O arată primele rezultate ale autopsiilor. Astăzi, la IML, au mers familiile celor care au murit vineri şi urmează să sosească şi rudele celor care au murit ulterior, în spital.