Observator » Ştiri sociale » O fetita de doi ani si-a prins mana in masina de tocat

O fetita de doi ani si-a prins mana in masina de tocat

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 16.12.2011, 13:42 | Modificat la 07.12.2017, 14:05

Caz delicat si extrem de dificil pentru medicii din Botosani. O fetita de numai doi ani a ajuns la ei cu mana prinsa in masina de tocat. Doar pompierii au reusit sa elibereze copilul si asta abia dupa ce au demontat aparatul bucata cu bucata.

Caz delicat si extrem de dificil pentru medicii din Botosani. O fetita de numai doi ani a ajuns la ei cu mana prinsa in masina de tocat. Doar pompierii au reusit sa elibereze copilul si asta abia dupa ce au demontat aparatul bucata cu bucata.