Observator » Ştiri sociale » O maşină a luat foc, din senin, într-o intersecţie din Turnu Măgurele

O maşină a luat foc, din senin, într-o intersecţie din Turnu Măgurele

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 01.09.2017, 16:30 | Modificat la 01.09.2017, 17:34

Şoferul stătea la semafor când maşina s-a umplut de fum. A reuşit, în ultima clipă, să iasă din autoturism. La scurt timp, acolo au ajuns şi pompierii.

Şoferul stătea la semafor când maşina s-a umplut de fum. A reuşit, în ultima clipă, să iasă din autoturism. La scurt timp, acolo au ajuns şi pompierii.

Focul a fost stins, dar norul gros a blocat traficul în intersecţia respectivă. Pompierii vor stabili de la ce a pornit incendiul. Maşina circula pe bază de GPL.