Pelerinaj la Moastele Sfantului Ioan cel Nou
E pelerinaj, in acest weekend, la Suceava. Moastele Sfantului Ioan cel Nou au fost scoase din curtea manastirii, care ii poarta numele, pentru ca sutele de credinciosi veniti inca de dimineata, acolo, sa poata sa se roage. Miine, in zi de sarbatoare, 15 mii de oameni sunt asteptati la Suceava.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
E pelerinaj, in acest weekend, la Suceava. Moastele Sfantului Ioan cel Nou au fost scoase din curtea manastirii, care ii poarta numele, pentru ca sutele de credinciosi veniti inca de dimineata, acolo, sa poata sa se roage. Miine, in zi de sarbatoare, 15 mii de oameni sunt asteptati la Suceava.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰