Observator » Ştiri sociale » Peste 1000 de agenţi de la poliţia locală au protestat în faţa Guvernului

Peste 1000 de agenţi de la poliţia locală au protestat în faţa Guvernului

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 22.11.2016, 16:21 | Modificat la 26.11.2016, 23:25

Nemulţumiţi că nu au aceleaşi drepturi ca şi poliţiştii din Ministerul de Interne, peste 1000 de agenţi de la poliţia locală au protestat azi în faţa Guvernului

Nemulţumiţi că nu au aceleaşi drepturi ca şi poliţiştii din Ministerul de Interne, peste 1000 de agenţi de la poliţia locală au protestat azi în faţa Guvernului