Observator » Ştiri sociale » La plajă, în parcurile din Capitală! Bucureştenii nu au mai avut răbdare până să ajungă la malul măriii

La plajă, în parcurile din Capitală! Bucureştenii nu au mai avut răbdare până să ajungă la malul măriii

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 11.04.2018, 16:34 | Modificat la 11.04.2018, 17:14

Bucureştenii au stat la soare în parcurile din Capitală, până să ajungă la malul mării pentru un bronz aşa cum scrie la carte

Bucureştenii au stat la soare în parcurile din Capitală, până să ajungă la malul mării pentru un bronz aşa cum scrie la carte. Şi au respectat chiar toate regulile. Şi-au pus costume de baie şi s-au dat cu loţiuni de protecţie.