Observator » Ştiri sociale » Reacţia directorului Primăriei Tg. Jiu spălat pe picioare la birou de femeia de serviciu

Reacţia directorului Primăriei Tg. Jiu spălat pe picioare la birou de femeia de serviciu

Reacţia directorului Primăriei Tg. Jiu spălat pe picioare la birou de femeia de serviciu
Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 10.10.2018, 14:09 | Modificat la 10.10.2018, 14:09

Directorul Primăriei din TG. Jiu fotografiat în timp ce o femeie de serviciu îl spăla pe picioare, la birou, a reacţionat şi a explicat momentul. El susţine că nu e vorba despre pedichiură şi că imaginea e o situaţie specială şi izolată.

Directorul Primăriei din TG. Jiu fotografiat în timp ce o femeie de serviciu îl spăla pe picioare, la birou, a reacţionat şi a explicat momentul. El susţine că nu e vorba despre pedichiură şi că imaginea e o situaţie specială şi izolată.

Marian Rotaru, directorul Direcției Publice de Patrimoniu din cadrul Primăriei Municipiului Tg-Jiu a declarat reporterului Observator că de fapt avea o rană la picior şi îl ajuta femeia de serviciu să-şi schimbe bandajul.

Cât despre oja de pe birou, spune că e vorba despre un unguent. Nu a ştiut să spună deşi dacă la un picior i se schimba bandajul, pe celălalt îl avea într-un lighean cu apă.

Articolul continuă după reclamă

Primarul oraşului gorjean a anunţat că va face o anchetă, iar directorul va trebui să dea notă explicativă.