Observator » Ştiri sociale » Terasele s-au umplut de clienţi din primele minute trecute după miezul nopţii

Terasele s-au umplut de clienţi din primele minute trecute după miezul nopţii

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 01.06.2020, 07:51 | Modificat la 01.06.2020, 11:15

Românii au dat iama la terasele. Centrul vechi din Bucureşti a devenit neîncăpător încă din primele minute trecute după miezul nopţii.

  • Locurile au fost deja rezervate.
  • Puţini au fost cei care au mai găsit un loc liber la terase.

Cei care au vrut să fie primii care se bucură de o bere, un suc sau o cafea au fost şi primii care au dat piept cu noile reguli impuse teraselor.