Observator » Ştiri sociale » S-a aruncat de la etajul 6, dar a supravietuit

S-a aruncat de la etajul 6, dar a supravietuit

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 04.02.2011, 13:45 | Modificat la 29.10.2017, 18:05

Coplesit de datoriile acumulate si de problemele familiale tot mai apasatoare, un barbat in varsta de 44 de ani din Galati a vrut sa-si puna capat zilelor. Omul s-a aruncat de la etajul sase al blocului in care locuia. Ca prin minune, un copac din gradina blocului i-a incetinit caderea, iar omul a supravietuit.

Coplesit de datoriile acumulate si de problemele familiale tot mai apasatoare, un barbat in varsta de 44 de ani din Galati a vrut sa-si puna capat zilelor. Omul s-a aruncat de la etajul sase al blocului in care locuia. Ca prin minune, un copac din gradina blocului i-a incetinit caderea, iar omul a supravietuit.