Observator » Ştiri sociale » S-a deschis partia de la Azuga

S-a deschis partia de la Azuga

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 20.11.2011, 09:34 | Modificat la 02.12.2016, 21:40

Cei care au fost ieri la Azuga s-au putut bucura de prima zapada din acest sezon. Ce-i drept omatul n-a fost natural, ci artificial. Asta nu i-a deranjat insa deloc pe schiori, care abia asteptau sa faca o tura de partie. Cei care nu au avut schiurile la ei, s-au multumit cu o bulgareala pe cinste.

Cei care au fost ieri la Azuga s-au putut bucura de prima zapada din acest sezon. Ce-i drept omatul n-a fost natural, ci artificial. Asta nu i-a deranjat insa deloc pe schiori, care abia asteptau sa faca o tura de partie. Cei care nu au avut schiurile la ei, s-au multumit cu o bulgareala pe cinste.