Observator » Ştiri sociale » S-a sinucis din cauza unei amenzi de circulatie

S-a sinucis din cauza unei amenzi de circulatie

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 08.02.2011, 13:38 | Modificat la 11.10.2017, 09:25

Un tanar de 26 de ani din Poarta Alba si-a curmat viata aruncandu-se in gol, de pe podul rutier Murfatlar, de la 15 metri inaltime. Martori ai tragediei au fost cativa muncitori care lucrau in zona.

Un tanar de 26 de ani din Poarta Alba si-a curmat viata aruncandu-se in gol, de pe podul rutier Murfatlar, de la 15 metri inaltime. Martori ai tragediei au fost cativa muncitori care lucrau in zona.