Observator » Ştiri sociale » S-au pravalit cu camionul in prapastie

S-au pravalit cu camionul in prapastie

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 28.06.2011, 07:12 | Modificat la 11.06.2017, 10:50

Doi oameni se zbat intre viata si moarte dupa ce camionul in care se aflau s-a pravalit intr-o prapastie, din judetul Neamt. Pasagerul a reusit sa iasa singur din cabina distrusa, dar soferul a ramas captiv intre fiarele contorsionate. Pompierii s-au chinuit mai bine de o ora ca sa-l elibereze.

Doi oameni se zbat intre viata si moarte dupa ce camionul in care se aflau s-a pravalit intr-o prapastie, din judetul Neamt. Pasagerul a reusit sa iasa singur din cabina distrusa, dar soferul a ramas captiv intre fiarele contorsionate. Pompierii s-au chinuit mai bine de o ora ca sa-l elibereze.