Observator » Ştiri sociale » Secţia de Nefrologie a Spitalului Sf. Ioan din Bucureşti, renovată din donaţiile pacienţilor

Secţia de Nefrologie a Spitalului Sf. Ioan din Bucureşti, renovată din donaţiile pacienţilor

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 20.03.2018, 16:27 | Modificat la 20.03.2018, 18:33

Secţia de Nefrologie a Spitalului Sf. Ioan din Bucureşti a fost modernizată din donaţii, în principal ale pacienţilor!

Secţia de Nefrologie a Spitalului Sf. Ioan din Bucureşti a fost modernizată din donaţii, în principal ale pacienţilor! Acolo există toate aparatele de care bolnavii au nevoie, numai că lipsa acută de personal blochează activitate.