Observator » Ştiri sociale » Si-a pierdut mana in banda transportoare

Si-a pierdut mana in banda transportoare

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 20.12.2011, 06:33 | Modificat la 09.03.2017, 03:45

O femeie de 50 de ani din Gorj a ajuns, azi-noapte, la spitalul de urgenta din Targu-Jiu, fara un brat. Este angajata unei fabrici de anvelope din oras. Se pare ca si-a pierdut mana in timp ce lucra in apropierea unei benzi transportatoare.

O femeie de 50 de ani din Gorj a ajuns, azi-noapte, la spitalul de urgenta din Targu-Jiu, fara un brat. Este angajata unei fabrici de anvelope din oras. Se pare ca si-a pierdut mana in timp ce lucra in apropierea unei benzi transportatoare.