Observator » Ştiri sociale » Si-a scris biletul de adio, apoi s-a aruncat de la etajul al saselea

Si-a scris biletul de adio, apoi s-a aruncat de la etajul al saselea

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 14.02.2011, 19:35 | Modificat la 10.03.2018, 23:45

De ziua indragostitilor, o tanara din Constanta si-a scris biletul de adio, apoi a facut saltul in gol de la etajul al saselea. Femeia era iubita unui profesor de la Universitatea Ovidius.

De ziua indragostitilor, o tanara din Constanta si-a scris biletul de adio, apoi a facut saltul in gol de la etajul al saselea. Femeia era iubita unui profesor de la Universitatea Ovidius.