Observator » Ştiri sociale » Sinistraţii în urma incendiului din sectorul 5 al Capitalei au mers la Primăria Generală pentru a-şi exprima nemulţumirile

Sinistraţii în urma incendiului din sectorul 5 al Capitalei au mers la Primăria Generală pentru a-şi exprima nemulţumirile

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 12.09.2018, 13:13 | Modificat la 12.09.2018, 14:01

Sunt revoltaţi, spun ei, pentru că nu au fost luaţi în seamă când au vrut să depună plângeri împotriva dezvoltatorului, cu mult timp înainte să se întâmple tragedia. Nu este singura nemulţumire a oamenilor care au rămas pe drumuri.

Sunt revoltaţi, spun ei, pentru că nu au fost luaţi în seamă când au vrut să depună plângeri împotriva dezvoltatorului, cu mult timp înainte să se întâmple tragedia. Nu este singura nemulţumire a oamenilor care au rămas pe drumuri.