Situaţie dramatică pentru un bătrân din Dâmboviţa, dus săptămânal cu căruţa la spital
Săptămânal, omul este dus la spital cu o căruţă, pe un drum plin de gropi şi noroi de jumătate de metru. Este singura cale de acces din zonă.
Săptămânal, omul este dus la spital cu o căruţă, pe un drum plin de gropi şi noroi de jumătate de metru. Este singura cale de acces din zonă. Unei ambulanţe, spre exemplu, i-ar fi imposibil să ajungă la el. Nici pompierii nu pot parcurge drumul, în caz de incendiu. Vă atenţionăm, imaginile care urmează vă pot afecta emoţional.
