Observator » Ştiri sociale » Sportivii care practică artele marțiale fac performanță pe banii părinților

Sportivii care practică artele marțiale fac performanță pe banii părinților

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 28.03.2016, 07:49 | Modificat la 09.12.2016, 18:30

Performanţa se face pe bani împrumutaţi sau pe cei daţi de părinţi. De aproape trei luni, Federaţia de Arte Marţiale nu a primit finanţare de la Ministerul Tineretului şi Sportului, iar spotivii se descurcă aşa cum pot.

Performanţa se face pe bani împrumutaţi sau pe cei daţi de părinţi. De aproape trei luni, Federaţia de Arte Marţiale nu a primit finanţare de la Ministerul Tineretului şi Sportului, iar spotivii se descurcă aşa cum pot.