Observator » Ştiri sociale » Suporteri stelisti cazuti 30 de metri in prapastie

Suporteri stelisti cazuti 30 de metri in prapastie

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 21.11.2010, 09:25 | Modificat la 26.12.2017, 00:30

Au scapat cu viata dupa ce s-au rostogolit aproape 30 de metri intr-o prapastie. Norocosii sunt patru suporteri stelisti care se intorceau aseara de la meciul cu Targu Mures. Soferul a pierdut controlul volanului, iar masina a ajuns in rapa. Pompierii i-au scos cu greu de acolo.

Au scapat cu viata dupa ce s-au rostogolit aproape 30 de metri intr-o prapastie. Norocosii sunt patru suporteri stelisti care se intorceau aseara de la meciul cu Targu Mures. Soferul a pierdut controlul volanului, iar masina a ajuns in rapa. Pompierii i-au scos cu greu de acolo.