Observator » Ştiri sociale » Talhari bucuresteni prinsi

Talhari bucuresteni prinsi

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 08.05.2010, 13:32 | Modificat la 30.11.2016, 00:10

O banda de tâlhari extrem de periculosi, din Bucuresti, a fost pusa de butuci. Hotii atacau, in principal, femei, le loveau si dispareau cu posetele lor. Nu se opreau aici! Cu ajutorul cheilor gasite in genti, intrau in case sau furau masinile victimelor!

O banda de tâlhari extrem de periculosi, din Bucuresti, a fost pusa de butuci. Hotii atacau, in principal, femei, le loveau si dispareau cu posetele lor. Nu se opreau aici! Cu ajutorul cheilor gasite in genti, intrau in case sau furau masinile victimelor!