Observator » Ştiri sociale » Tanar prins in flagrant, in timp ce lua taxa de protectie unui elev

Tanar prins in flagrant, in timp ce lua taxa de protectie unui elev

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 05.05.2011, 06:04 | Modificat la 22.05.2018, 13:20

Un elev de 19 ani din Botosani a fost prins in flagrant in timp ce primea taxa de protectiede la un coleg de scoala. 50 de lei si un telefon mobil. Atat i-a cerut colegului lui ca sa-l lase in pace. Si nu este prima data cand se ocupa cu asemenea afacere.

Un elev de 19 ani din Botosani a fost prins in flagrant in timp ce primea taxa de protectiede la un coleg de scoala. 50 de lei si un telefon mobil. Atat i-a cerut colegului lui ca sa-l lase in pace. Si nu este prima data cand se ocupa cu asemenea afacere.