Observator » Ştiri sociale » Timisorenii au facut haz de necaz dupa furtuna

Timisorenii au facut haz de necaz dupa furtuna

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 22.06.2010, 19:22 | Modificat la 08.02.2017, 15:35

Se mai gasesc si oameni carora nu le-a pierit simtul umorului nici in fata puhoaielor. Ploile torentiale pot deveni sansa turismului romanesc. Caci putem avea o mare neagra, de la Constanta pana la Timisoara iar trotuarele pot fi plaje pentru toata lumea. E o propunere pentru autoritati, depasite oricum de situatie in unele zone. In Timisoara, oamenii au pescuit pe sosele si au trecut strada cu salteaua.

Se mai gasesc si oameni carora nu le-a pierit simtul umorului nici in fata puhoaielor. Ploile torentiale pot deveni sansa turismului romanesc. Caci putem avea o mare neagra, de la Constanta pana la Timisoara iar trotuarele pot fi plaje pentru toata lumea. E o propunere pentru autoritati, depasite oricum de situatie in unele zone. In Timisoara, oamenii au pescuit pe sosele si au trecut strada cu salteaua.