Observator » Ştiri sociale » Trafic ca pe patinoar intre Medgidia si Cernavoda

Trafic ca pe patinoar intre Medgidia si Cernavoda

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 02.02.2010, 07:10 | Modificat la 13.01.2019, 12:50

Ninsorile si frigul de cod galben au dat iar peste cap traficul pe soselele din Romania. Poleiul de pe carosabil i-a facut pe soferii care au trecut aseara prin Constanta, intre Medgidia si Cernavoda, sa se simta ca pe patinoar. Au facut adevarate "reprezentatii". S-au invartit de zeci de ori pe carosabil, au derapat, iar multi dintre ei au ajuns cu masinile in santuri.

Ninsorile si frigul de cod galben au dat iar peste cap traficul pe soselele din Romania. Poleiul de pe carosabil i-a facut pe soferii care au trecut aseara prin Constanta, intre Medgidia si Cernavoda, sa se simta ca pe patinoar. Au facut adevarate "reprezentatii". S-au invartit de zeci de ori pe carosabil, au derapat, iar multi dintre ei au ajuns cu masinile in santuri.