Observator » Ştiri sociale » Tramvai sarit de pe sine in Iasi

Tramvai sarit de pe sine in Iasi

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 25.03.2011, 07:28 | Modificat la 01.02.2020, 22:05

O calatorie cu tramvaiul, in Iasi, este o adevarata aventura! Dupa ce la inceputul saptamanii tramvaiul cu numarul 13 a curmat o viata si a bagat in spital patru oameni, aseara, un alt vagon a sarit de pe sine, chiar in centrul orasului

O calatorie cu tramvaiul, in Iasi, este o adevarata aventura! Dupa ce la inceputul saptamanii tramvaiul cu numarul 13 a curmat o viata si a bagat in spital patru oameni, aseara, un alt vagon a sarit de pe sine, chiar in centrul orasului