Observator » Ştiri sociale » Trei vile de ale lui Dumitru Dragomir, puse sub sechestru

Trei vile de ale lui Dumitru Dragomir, puse sub sechestru

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 16.04.2014, 19:20 | Modificat la 17.04.2014, 11:45

Mitică a scăpat de "mititica", dar anchetatorii nu-l scapă din ochi. Trei vile de ale fostului şef al Ligii au fost puse sub sechestru de poliţişti.

 În cursul zilei de azi poliţişti din cadrul D.G.P.M.B., sub supravegherea unor procurori din cadrul Parchetului de pe lângă Tribunalul Bucureşti au dispus instituirea sechestrului asigurător asupra a trei imobile.

Acestea au fost puse sub sechestru în vederea creării posibilităţii de recuperare a prejudiciului cauzat ca urmare a săvârşirii infracţiunilor pentru care este cercetat Dragomir Dumitru.