Observator » Ştiri sociale » Turistii au luat cu asalt terasele si cafenelele de la malul marii

Turistii au luat cu asalt terasele si cafenelele de la malul marii

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 06.08.2012, 07:35 | Modificat la 11.06.2020, 19:40

Azi noapte cluburile de pe litoral nu s-au mai deschis, dar asta nu i-a impiedicat pe turisti sa se distreze. Au luat cu asalt terasele si cafenelele de la malul marii. Patronii acestor localuri le-a pregatit asa niste petreceri, incat puteau sa jure ca se afla in club.

Azi noapte cluburile de pe litoral nu s-au mai deschis, dar asta nu i-a impiedicat pe turisti sa se distreze. Au luat cu asalt terasele si cafenelele de la malul marii. Patronii acestor localuri le-a pregatit asa niste petreceri, incat puteau sa jure ca se afla in club.