Observator » Ştiri sociale » Turiștii din Vama Veche au luat lumină de la focul de tabără

Turiștii din Vama Veche au luat lumină de la focul de tabără

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 01.05.2016, 19:21 | Modificat la 12.01.2017, 19:15

Vama Veche n-are prejudecăţi. În cea mai colorată staţiune de la malul mării, Paştele s-a trăit diferit. S-a luat lumină de la focul de tabără, s-au ciocnit pahare în loc de ouă şi s-a dansat o noapte întreagă.

Vama Veche n-are prejudecăţi. În cea mai colorată staţiune de la malul mării, Paştele s-a trăit diferit. S-a luat lumină de la focul de tabără, s-au ciocnit pahare în loc de ouă şi s-a dansat o noapte întreagă.