Observator » Ştiri sociale » Umilinta pentru o paine in Bucuresti

Umilinta pentru o paine in Bucuresti

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 29.10.2010, 06:14 | Modificat la 08.03.2017, 17:35

Intr-o dimineata cu multe grade sub zero, sute de batrini stau la coada, in Rahova, sa primeasca piine. Da, un ONG le-o da gratuit. Asa ca ei se trezesc cu noaptea-n cap ca sa fie singuri ca pleaca acasa cu o franzela.

Intr-o dimineata cu multe grade sub zero, sute de batrini stau la coada, in Rahova, sa primeasca piine. Da, un ONG le-o da gratuit. Asa ca ei se trezesc cu noaptea-n cap ca sa fie singuri ca pleaca acasa cu o franzela.