Observator » Ştiri sociale » Un angajat de la Ambulanța Galați a furat motorină dintr-o autospecială

Un angajat de la Ambulanța Galați a furat motorină dintr-o autospecială

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 11.11.2016, 16:16 | Modificat la 19.02.2017, 14:40

Imagini scandaloase au fost surprinse în Galaţi. Un angajat de acolo a fost filmat cu telefonul mobil în timp ce fura motorină dintr-o autospecială

Imagini scandaloase au fost surprinse în Galaţi. Un angajat de acolo a fost filmat cu telefonul mobil în timp ce fura motorină dintr-o autospecială