Observator » Ştiri sociale » Un bărbat din Mediaș a rămas neoperat după ce i-a înscenat un flagrant unui medic

Un bărbat din Mediaș a rămas neoperat după ce i-a înscenat un flagrant unui medic

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 12.04.2016, 16:10 | Modificat la 16.04.2017, 12:20

Un bărbat din Mediaş face acuzaţii grave. Omul spune că a fost externat fără să fie operat de hernie, după ce l-a denunţat pe unul dintre medicii de acolo, care i-ar fi cerut mită ca să îi facă intervenţia chirurgicală.

Un bărbat din Mediaş face acuzaţii grave. Omul spune că a fost externat fără să fie operat de hernie, după ce l-a denunţat pe unul dintre medicii de acolo, care i-ar fi cerut mită ca să îi facă intervenţia chirurgicală.