Observator » Ştiri sociale » Un hot cu stil! A facut pagube de peste 10000 de lei

Un hot cu stil! A facut pagube de peste 10000 de lei

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 11.03.2011, 13:47 | Modificat la 08.02.2018, 17:35

Un tupeu fantastic si cateva vanzatoare credule. De atat a avut nevoie un hot din Timisoara, pentru a face pagube de peste 10.000 de lei, numai in judetul Timis. Politistii spun insa ca omul a actionat in toata tara. Barbatul opera in plina zi, chiar sub nasul vanzatorilor.

Un tupeu fantastic si cateva vanzatoare credule. De atat a avut nevoie un hot din Timisoara, pentru a face pagube de peste 10.000 de lei, numai in judetul Timis. Politistii spun insa ca omul a actionat in toata tara. Barbatul opera in plina zi, chiar sub nasul vanzatorilor.