Observator » Ştiri sociale » Un medic din Bucureşti a dispărut după ce a lăsat un bilet de adio

Un medic din Bucureşti a dispărut după ce a lăsat un bilet de adio

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 17.08.2016, 13:08 | Modificat la 05.05.2017, 23:20

Un medic din Bucureşti a dispărut fără urmă de mai bine de două zile după ce a lăsat un bilet de adio.Fratele doctorului a găsit mesajul într-o agendă. Îngrozit, bărbatul a mers să îşi caute fratele la casa lui de vacanţă, aflată în zona Barajului Paltinu din Prahova, să vadă dacă este acolo

Un medic din Bucureşti a dispărut fără urmă de mai bine de două zile după ce a lăsat un bilet de adio.Fratele doctorului a găsit mesajul într-o agendă. Îngrozit, bărbatul a mers să îşi caute fratele la casa lui de vacanţă, aflată în zona Barajului Paltinu din Prahova, să vadă dacă este acolo