Observator » Ştiri sociale » Un muncitor de 40 de ani a fost ingropat de viu

Un muncitor de 40 de ani a fost ingropat de viu

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 29.05.2010, 16:22 | Modificat la 08.02.2018, 16:50

Inca o victima pe santierele din Romania. Un muncitor de 40 de ani a fost ingropat de viu dupa ce un mal de pamant s-a surpat si s-a prabusit peste el. Incidentul a avut loc la iesirea din Bucuresti, spre Targoviste, in zona Bulevardului Petrila. Colegii barbatului au scapat cu viata doar printr-o minune.

Inca o victima pe santierele din Romania. Un muncitor de 40 de ani a fost ingropat de viu dupa ce un mal de pamant s-a surpat si s-a prabusit peste el. Incidentul a avut loc la iesirea din Bucuresti, spre Targoviste, in zona Bulevardului Petrila. Colegii barbatului au scapat cu viata doar printr-o minune.