Observator » Ştiri sociale » Un om a murit şi alţi cinci au fost răniţi, după ce două autoutilitare s-au ciocnit pe Autostrada Sibiu - Orăştie

Un om a murit şi alţi cinci au fost răniţi, după ce două autoutilitare s-au ciocnit pe Autostrada Sibiu - Orăştie

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 13.06.2018, 07:07 | Modificat la 13.06.2018, 08:30

Într-o clipă de neatenţie, unul dintre şoferi a pierdut controlul volanului şi a intrat în plin într-o maşină de marfă, staţionată pe banda de urgenţă.

Într-o clipă de neatenţie, unul dintre şoferi a pierdut controlul volanului şi a intrat în plin într-o maşină de marfă, staţionată pe banda de urgenţă.