Observator » Ştiri sociale » Un pacient violent, din Galaţi, a distrus ambulanţa care îl ducea la spital

Un pacient violent, din Galaţi, a distrus ambulanţa care îl ducea la spital

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 24.07.2016, 19:11 | Modificat la 25.04.2017, 22:40

Un pacient din Galaţi a distrus ambulanţa care îl ducea la spital şi a rănit-o şi pe asistentă. Imediat cum a fost pus pe targă, bărbatul şi-a desfăcut centurile şi a început să o lovească pe femeie

Un pacient din Galaţi a distrus ambulanţa care îl ducea la spital şi a rănit-o şi pe asistentă. Imediat cum a fost pus pe targă, bărbatul şi-a desfăcut centurile şi a început să o lovească pe femeie