Observator » Ştiri sociale » Un polițist din Constanța reabilitează, în timpul liber, câinii abuzați de stăpâni

Un polițist din Constanța reabilitează, în timpul liber, câinii abuzați de stăpâni

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 24.03.2018, 07:50 | Modificat la 24.03.2018, 12:41

Luptele de câini au luat amploare în România. Departe de ochii celor mai mulţi dintre noi, există animale care sunt rănite, abandonate sau traumatizate prin antrenamente dure, menite să le crească agresivitatea.