Observator » Ştiri sociale » Un tânăr din Curtici a ales să moară ca să scape de închisoare

Un tânăr din Curtici a ales să moară ca să scape de închisoare

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 07.07.2016, 19:11 | Modificat la 04.03.2017, 22:00

A gonit pe un drum din Arad şi a intrat frontal într-o altă maşină cu gândul să se sinucidă. Un tânăr din Curtici a ales să moară ca să scape de închisoare. Era acuzat de dare de mită şi fusese condamnat de o instanţă din Timişoara la trei ani de închisoare. Iar astăzi urma să fie închis.

A gonit pe un drum din Arad şi a intrat frontal într-o altă maşină cu gândul să se sinucidă. Un tânăr din Curtici a ales să moară ca să scape de închisoare. Era acuzat de dare de mită şi fusese condamnat de o instanţă din Timişoara la trei ani de închisoare. Iar astăzi urma să fie închis.