Observator » Ştiri sociale » Unul dintre agresorii din Centrul Vechi a fost prins, cel care a lovit de 7 ori cu un cuțit este încă liber

Unul dintre agresorii din Centrul Vechi a fost prins, cel care a lovit de 7 ori cu un cuțit este încă liber

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 18.05.2015, 19:17 | Modificat la 18.05.2015, 19:43

Unul dintre huliganii care au atacat cu o barbarie greu de imaginat un tânăr în Centrul Vechi din Bucureşti a fost prins! Anchetatorii au dat de individul care a lovit cu pumnii şi picioarele

Unul dintre huliganii care au atacat cu o barbarie greu de imaginat un tânăr în Centrul Vechi din Bucureşti a fost prins! Anchetatorii au dat de individul care a lovit cu pumnii şi picioarele

Dar cel care a lovit de şapte ori cu un cuţit e încă liber. Însă poliţia e pe urmele sale. Camerele de supraveghere din zonă au fost cheia în identificarea brutelor.

Articolul continuă după reclamă

Mai ales că au surprins pasa cu pas scenele de-o violenţă extremă. Băiatul lovit a fost operat - medicii speră să se recupereze şi să fie externat în câteva zile.