Observator » Ştiri sociale » UPDATE / Atac armat cu luare de ostatici intr-un oficiu postal din Bucuresti

UPDATE / Atac armat cu luare de ostatici intr-un oficiu postal din Bucuresti

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 30.10.2012, 19:04 | Modificat la 01.06.2017, 22:25

Sapte oameni au fost luati ostatici intr-un oficiu postal din Bucuresti. Au fost 20 de minute de panica, dupa ce agresorul, un barbat cu un topor intr-o mana si un cutit in cealalta a navalit la posta. Una dintre angajatele oficiului a ajuns la spital in stare de soc. Femeia fusese amenintata de atacator si s-a speriat foarte tare.

Sapte oameni au fost luati ostatici intr-un oficiu postal din Bucuresti. Au fost 20 de minute de panica, dupa ce agresorul, un barbat cu un topor intr-o mana si un cutit in cealalta a navalit la posta. Una dintre angajatele oficiului a ajuns la spital in stare de soc. Femeia fusese amenintata de atacator si s-a speriat foarte tare.