Observator » Ştiri sociale » UPDATE - Mort de la o mana rupta

UPDATE - Mort de la o mana rupta

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 30.05.2010, 19:26 | Modificat la 30.12.2017, 20:45

A murit prea devreme. Era un copil bun, o arata carnetul de note de la scoala. Avea doar noua ani si ghinionul a facut sa-si fractureze mana. Este cazul baiatului din Olt, dus de parinti la spital si scos de acolo in sicriu. A cui e vina? Mama si tatal, fara prea multi bani de dat drept spaga, acuza medicii ca le-au ucis copilul.

A murit prea devreme. Era un copil bun, o arata carnetul de note de la scoala. Avea doar noua ani si ghinionul a facut sa-si fractureze mana. Este cazul baiatului din Olt, dus de parinti la spital si scos de acolo in sicriu. A cui e vina? Mama si tatal, fara prea multi bani de dat drept spaga, acuza medicii ca le-au ucis copilul.