Observator » Ştiri sociale » Vanzatoare inselata in numele sefului

Vanzatoare inselata in numele sefului

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 02.02.2012, 16:42 | Modificat la 05.07.2017, 23:15

Naivitatea se plateste scump. A invatat-o pe pielea ei si vanzatoarea unui magazin de piese auto, din judetul Bacau. Femeia a platit unui barbat aproape 600 de lei pentru o comanda pe care ar fi facut-o administratorul magazinului. Escrocul a inscenat chiar si o convorbire telefonica ca sa fie cat mai convingator.

Naivitatea se plateste scump. A invatat-o pe pielea ei si vanzatoarea unui magazin de piese auto, din judetul Bacau. Femeia a platit unui barbat aproape 600 de lei pentru o comanda pe care ar fi facut-o administratorul magazinului. Escrocul a inscenat chiar si o convorbire telefonica ca sa fie cat mai convingator.