Observator » Ştiri sociale » Bucureştenii pot primi 500 lei de la Primărie, dacă vor să-şi cumpere bicicletă (VIDEO)

Bucureştenii pot primi 500 lei de la Primărie, dacă vor să-şi cumpere bicicletă (VIDEO)

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 30.06.2017, 13:33 | Modificat la 30.06.2017, 15:13

Primăria Capitalei oferă banii în dorinţa de a încuraja mersul pe două roţi, ecologic. Există totuşi nişte condiţii pe care trebuie să le îndeplinim.

Primăria Capitalei oferă banii în dorinţa de a încuraja mersul pe două roţi, ecologic. Există totuşi nişte condiţii pe care trebuie să le îndeplinim.