Observator » Ştiri sociale » Vremea extrem de călduroasă i-a scos din case! Oamenii au ieşit la bronzat în parcul, la Târgu Mureş

Vremea extrem de călduroasă i-a scos din case! Oamenii au ieşit la bronzat în parcul, la Târgu Mureş

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 28.04.2017, 13:52 | Modificat la 28.04.2017, 15:56

Încântaţi de vremea bună, mai mulţi localnici au profitat din plin de razele soarelui şi au făcut plajă. Cei mai mulţi vor să-şi etaleze bronzul la tradiţionalul grătar de 1 Mai.

Încântaţi de vremea bună, mai mulţi localnici au profitat din plin de razele soarelui şi au făcut plajă. Cei mai mulţi vor să-şi etaleze bronzul la tradiţionalul grătar de 1 Mai.

A fost o zi autentică de vară în Tîrgu Mureş. Iar cei mai mulţi au profitat din plin de vremea perfectă la plajă, pe iarba din parc! Vremea bună a scos din case pe toată lumea.

De azi, începe însă weekend-ul prelungit de 1 mai. Şi toţi îşi doresc temperaturi prietenoase şi cât mai mult soare.

Articolul continuă după reclamă