Observator » Sport » Andone: "Am avut noroc"

Andone: "Am avut noroc"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 18.10.2010, 20:29 | Modificat la 17.06.2018, 17:55

"Am avut noroc", recunoaste Andone dupa ce Dinamo a batut cu 2-1 pe Steaua in marele derby.

"Am avut noroc", recunoaste Andone dupa ce Dinamo a batut cu 2-1 pe Steaua in marele derby.