Observator » Sport » Andone s-a enervat la culme dupa esecul cu Timisoara!

Andone s-a enervat la culme dupa esecul cu Timisoara!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 22.05.2011, 20:04 | Modificat la 01.08.2019, 18:00

Andone s-a enervat la culme dupa esecul cu Timisoara! Locul 6 este prea putin pentru el si pentru Dinamo, a strigat antrenorul cainilor, care s-a hotarat! Daca nu ia Cupa, pleaca de la Dinamo!

Andone s-a enervat la culme dupa esecul cu Timisoara! Locul 6 este prea putin pentru el si pentru Dinamo, a strigat antrenorul cainilor, care s-a hotarat! Daca nu ia Cupa, pleaca de la Dinamo!