Observator » Sport » Andone: "Tinerii nu-s de vanzare!"

Andone: "Tinerii nu-s de vanzare!"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 04.11.2010, 20:12 | Modificat la 14.06.2018, 10:10

Andone nu vrea sa-si vanda jucatorii tineri. Numai Torje ar aduce in contul lui Dinamo 4 milioane de euro, insa antrenorul cainilor nici nu vrea sa auda. "Inca nu e copt", crede Ando.

Andone nu vrea sa-si vanda jucatorii tineri. Numai Torje ar aduce in contul lui Dinamo 4 milioane de euro, insa antrenorul cainilor nici nu vrea sa auda. "Inca nu e copt", crede Ando.