Observator » Sport » Atac fara aparare pentru Dinamo

Atac fara aparare pentru Dinamo

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 02.08.2010, 20:10 | Modificat la 01.08.2019, 17:55

Andone i-a bagat in sedinta pe dinamovisti, dupa meciul cu Sportul, castigat cu 5-3. Supararea ce mare a lui Ando a fost ca jucatorii sai au primit 3 goluri pe teren propriu.

Andone i-a bagat in sedinta pe dinamovisti, dupa meciul cu Sportul, castigat cu 5-3. Supararea ce mare a lui Ando a fost ca jucatorii sai au primit 3 goluri pe teren propriu.